Yüreğir Mutlu Son Masaj Zeynep

Yüreğir mutlu son masaj tekniklerinde Shiatsu sık kullanılmayan ama çok yararlı olan bir alternatiftir. Çin ülkesi içerisinde ortaya çıkarılmış olan bu uygulama çok yoğunluklu ve ağır bir uygulama türüdür. Kişi eğer bu uygulamayı talep edecek olursa merkeze giderek başvurabilir. Sonrasında sert ve orta sıcaklıkta bir zemin üzerine yatırılır.

Yattığı zeminde kişi sırt üstü uzanır. Yüreğir mutlu son masaj . Ardından uygulamayı yapacak olan masör ya da masöz işleme başlar. Çok derin ve kasları harekete geçiren bir şekilde yapılır. Ağır olduğu için de bazı kişiler rahatsız olabilir ama sonraki etkisi olumlu şekilde alınabilir. Çok kas ağrısı bulunan kişiler bu uygulamasını tercih etmelidir.

Nadir uygulanan ama çok etkili olan seçeneklerden bir diğeri de Sandalye uygulamasıdır. Sandalye uygulaması olarak da geçer. Uygulamayı yaptıracak olan birey tamamen giyinik şekilde sandalyeye oturur. Ardından uygulamayı yapacak olan kişi de uygulama yapmaya başlar. Çok etkili bir uygulamadır ama her zaman yapılmaz. Ama bu uygulama bazı zamanlarda kesinlikle yapılmaz. Kişinin kırık çıkık ya da bulaşıcı hastalık durumları bulunuyorsa bu uygulamayı yaptırmamalıdır.